CTS Electronic Components 445A23S30M00000
445A23S30M00000 picture photo
Mfg. Part Number
445A23S30M00000
Brief Description
Crystal 30.0000MHz 20ppm Series 30 Ohm -10°C - 60°C Surface Mount 2-SMD
Datasheet Download
445A23S30M00000.pdf
Availability of 445A23S30M00000
QUANTITY
445A23S30M00000 Order Process
Ship out your order
Specifications of 445A23S30M00000
Internal Part NumberEIS-445A23S30M00000
TypeMHz Crystal
Frequency30MHz
Frequency Stability±30ppm
Frequency Tolerance±20ppm
Load CapacitanceSeries
ESR (Equivalent Series Resistance)30 Ohm
Operating ModeFundamental
Operating Temperature-10°C ~ 60°C
Package / Case2-SMD
Size / Dimension0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height0.053" (1.35mm)
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)445A23S30M00000
Related Links445A23S, 445A23S30M00000 Datasheet, CTS Electronic Components Distributor
445A23S30M00000 Details Description
Related parts for 445A23S30M00000
QUICKIE*HEADER datasheet.pdf
MDF51 HEADER 2POS T/H datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 40V 150W datasheet.pdf
RES 35.7 OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
IC GATE NAND 4CH 2-INP 14-TSSOP datasheet.pdf
IDC SOCKET 0.079 28 POS datasheet.pdf
BLT 5.08/18/180LH SN OR datasheet.pdf
HEADER datasheet.pdf
FAN AXIAL 40X28MM 12VDC WIRE datasheet.pdf