CTS Electronic Components 445A25F30M00000
445A25F30M00000 picture photo
Mfg. Part Number
445A25F30M00000
Brief Description
Crystal 30.0000MHz 20ppm 24pF 30 Ohm -10°C - 60°C Surface Mount 2-SMD
Datasheet Download
445A25F30M00000.pdf
Availability of 445A25F30M00000
QUANTITY
445A25F30M00000 Order Process
Ship out your order
Specifications of 445A25F30M00000
Internal Part NumberEIS-445A25F30M00000
TypeMHz Crystal
Frequency30MHz
Frequency Stability±50ppm
Frequency Tolerance±20ppm
Load Capacitance24pF
ESR (Equivalent Series Resistance)30 Ohm
Operating ModeFundamental
Operating Temperature-10°C ~ 60°C
Package / Case2-SMD
Size / Dimension0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height0.053" (1.35mm)
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)445A25F30M00000
Related Links445A25F, 445A25F30M00000 Datasheet, CTS Electronic Components Distributor
445A25F30M00000 Details Description
Related parts for 445A25F30M00000
MOSFET N-CH 60V 50A D2PAK datasheet.pdf
TVS DIODE 100VWM 162VC SMC datasheet.pdf
FUSE BRD MNT 10MA 125VAC/VDC RAD datasheet.pdf
Connector Receptacle 22 Position 0.079" (2.00mm) Gold Surface Mount datasheet.pdf
CONN ARRAY FEMALE 81POS SMD datasheet.pdf
CAP TANT 470UF 6.3V 20% 2917 datasheet.pdf
MOSFET 2P-CH 30V 5.3A 8-SOIC datasheet.pdf
FIXED IND 56UH 540MA 937 MOHM datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5V 75W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.8V 75W datasheet.pdf
CONN HSG RCPT FLANGE 6POS PIN datasheet.pdf
LIGHT PIPE ADAPTER 1MM ULT GRN datasheet.pdf