CTS Electronic Components 445A35B24M00000
445A35B24M00000 picture photo
Mfg. Part Number
445A35B24M00000
Brief Description
Crystal 24.0000MHz 30ppm 13pF 40 Ohm -10°C - 60°C Surface Mount 2-SMD
Datasheet Download
445A35B24M00000.pdf
Availability of 445A35B24M00000
QUANTITY
445A35B24M00000 Order Process
Ship out your order
Specifications of 445A35B24M00000
Internal Part NumberEIS-445A35B24M00000
TypeMHz Crystal
Frequency24MHz
Frequency Stability±50ppm
Frequency Tolerance±30ppm
Load Capacitance13pF
ESR (Equivalent Series Resistance)40 Ohm
Operating ModeFundamental
Operating Temperature-10°C ~ 60°C
Package / Case2-SMD
Size / Dimension0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height0.053" (1.35mm)
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)445A35B24M00000
Related Links445A35B, 445A35B24M00000 Datasheet, CTS Electronic Components Distributor
445A35B24M00000 Details Description
Related parts for 445A35B24M00000
SENSOR OPTO SLOT 3MM TRANS THRU datasheet.pdf
IDC CABLE-AKC24G/ AE24G / AKC24G datasheet.pdf
RELAY GENERAL PURPOSE SPST 5A 6V datasheet.pdf
RES 22 OHM 2W 5% AXIAL datasheet.pdf
IC MCU 8BIT 16KB FLASH 20SSOP datasheet.pdf
CAP CER 120PF 200V X7R AXIAL datasheet.pdf
CONN HSG PLUG STRGHT 13POS SKT datasheet.pdf
CIR BRKR MAG-HYDR LEVER datasheet.pdf
IC REG LDO 2V 0.15A SOT-23 datasheet.pdf
IC PCI SW 10LANE 4PORT 324BGA datasheet.pdf
HEATSINK 40X40X12MM XCUT datasheet.pdf
CONN DSUB 15POS M R/A .318 datasheet.pdf