CTS Electronic Components 445C22L30M00000
445C22L30M00000 picture photo
Mfg. Part Number
445C22L30M00000
Brief Description
Crystal 30.0000MHz 20ppm 12pF 30 Ohm -20°C - 70°C Surface Mount 2-SMD
Datasheet Download
445C22L30M00000.pdf
Availability of 445C22L30M00000
QUANTITY
445C22L30M00000 Order Process
Ship out your order
Specifications of 445C22L30M00000
Internal Part NumberEIS-445C22L30M00000
TypeMHz Crystal
Frequency30MHz
Frequency Stability±20ppm
Frequency Tolerance±20ppm
Load Capacitance12pF
ESR (Equivalent Series Resistance)30 Ohm
Operating ModeFundamental
Operating Temperature-20°C ~ 70°C
Package / Case2-SMD
Size / Dimension0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height0.053" (1.35mm)
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)445C22L30M00000
Related Links445C22L, 445C22L30M00000 Datasheet, CTS Electronic Components Distributor
445C22L30M00000 Details Description
Related parts for 445C22L30M00000
IC DISTRIBUTION SW ADJ SOT23-6 datasheet.pdf
CONN PLUG 10POS STRAIGHT W/SCKT datasheet.pdf
RELAY GEN PURPOSE DPDT 200MA 32V datasheet.pdf
FUSE BLOK CART 600V 30A DIN RAIL datasheet.pdf
TERM BLOCK PLUG 20POS STR 5.08MM datasheet.pdf
NS-RUNTIME TEN LICENSES datasheet.pdf
IC FPGA 720 I/O 1759FCBGA datasheet.pdf
IC REG LDO 5V 0.15A 6SON datasheet.pdf
DIODE ZENER 24V 1W DO214AC datasheet.pdf
GT 3C 3#16S PIN PLUG datasheet.pdf
DIODE ZENER 2W SJP SMD datasheet.pdf