CTS Electronic Components 445C35F30M00000
445C35F30M00000 picture photo
Mfg. Part Number
445C35F30M00000
Brief Description
Crystal 30.0000MHz 30ppm 24pF 30 Ohm -20°C - 70°C Surface Mount 2-SMD
Datasheet Download
445C35F30M00000.pdf
Availability of 445C35F30M00000
QUANTITY
445C35F30M00000 Order Process
Ship out your order
Specifications of 445C35F30M00000
Internal Part NumberEIS-445C35F30M00000
TypeMHz Crystal
Frequency30MHz
Frequency Stability±50ppm
Frequency Tolerance±30ppm
Load Capacitance24pF
ESR (Equivalent Series Resistance)30 Ohm
Operating ModeFundamental
Operating Temperature-20°C ~ 70°C
Package / Case2-SMD
Size / Dimension0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height0.053" (1.35mm)
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)445C35F30M00000
Related Links445C35F, 445C35F30M00000 Datasheet, CTS Electronic Components Distributor
445C35F30M00000 Details Description
Related parts for 445C35F30M00000
SENSOR MAG SPST 10-15AT AMP MTE datasheet.pdf
KIT LPC3250 259 WITH QVGA datasheet.pdf
CONN HEADER 6POS .100" DBL SMD datasheet.pdf
IC SRAM 1MBIT 70NS 32TSOP datasheet.pdf
RES 210K OHM 1/4W .1% AXIAL datasheet.pdf
RES SMD 34K OHM 0.1% 0.15W 0705 datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE SPDT 5A 120V datasheet.pdf
PCLIP,STR,SNS,CLO datasheet.pdf
DIODE ZENER 33V 500MW SOD123 datasheet.pdf
PLUG HOUSING FOR 2P HIGH CURRENT datasheet.pdf
FIXED IND 12UH 2.18A 80 MOHM SMD datasheet.pdf