CTS Electronic Components 445I25S30M00000
445I25S30M00000 picture photo
Mfg. Part Number
445I25S30M00000
Brief Description
Crystal 30.0000MHz 20ppm Series 30 Ohm -40°C - 85°C Surface Mount 2-SMD
Datasheet Download
445I25S30M00000.pdf
Availability of 445I25S30M00000
QUANTITY
445I25S30M00000 Order Process
Ship out your order
Specifications of 445I25S30M00000
Internal Part NumberEIS-445I25S30M00000
TypeMHz Crystal
Frequency30MHz
Frequency Stability±50ppm
Frequency Tolerance±20ppm
Load CapacitanceSeries
ESR (Equivalent Series Resistance)30 Ohm
Operating ModeFundamental
Operating Temperature-40°C ~ 85°C
Package / Case2-SMD
Size / Dimension0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height0.053" (1.35mm)
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)445I25S30M00000
Related Links445I25S, 445I25S30M00000 Datasheet, CTS Electronic Components Distributor
445I25S30M00000 Details Description
Related parts for 445I25S30M00000
CONN RECEPT CHAMP 50POS RT ANG datasheet.pdf
CONN IPASS LOOPBCK ADAPTER datasheet.pdf
CONV DC/DC 30W 24V 15V 2A PCB datasheet.pdf
CONN ZIF II 100 C/L 50 POS datasheet.pdf
OPTOISO 1.5KV 4CH DARL 16-SMD BJ datasheet.pdf
RELAY GEN PURPOSE DPDT 25A 24V datasheet.pdf
CONN HEADER 80POS GOLD SMD datasheet.pdf
MICRO 15C P 20" WHT JACKS NI datasheet.pdf
D-Sub Connector Plug, Male Pins 15 Position Through Hole, Right Angle Solder datasheet.pdf
SCREW,CAP,SOCKET,BUTTON HEAD datasheet.pdf
CAP FILM 0.018UF 10% 400VDC RDL datasheet.pdf