CTS Electronic Components 445I32F25M00000
445I32F25M00000 picture photo
Mfg. Part Number
445I32F25M00000
Brief Description
Crystal 25.0000MHz 30ppm 24pF 40 Ohm -40°C - 85°C Surface Mount 2-SMD
Datasheet Download
445I32F25M00000.pdf
Availability of 445I32F25M00000
QUANTITY
445I32F25M00000 Order Process
Ship out your order
Specifications of 445I32F25M00000
Internal Part NumberEIS-445I32F25M00000
TypeMHz Crystal
Frequency25MHz
Frequency Stability±20ppm
Frequency Tolerance±30ppm
Load Capacitance24pF
ESR (Equivalent Series Resistance)40 Ohm
Operating ModeFundamental
Operating Temperature-40°C ~ 85°C
Package / Case2-SMD
Size / Dimension0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height0.053" (1.35mm)
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)445I32F25M00000
Related Links445I32F, 445I32F25M00000 Datasheet, CTS Electronic Components Distributor
445I32F25M00000 Details Description
Related parts for 445I32F25M00000
KIT DEMO U2745B/U3745BM 433MHZ datasheet.pdf
POT 50K OHM 1W CERMET LINEAR datasheet.pdf
REAR STOP datasheet.pdf
BLADE HEX 6MM 5.12" datasheet.pdf
IC FLASH 256MBIT 105NS 56TSOP datasheet.pdf
RES ARRAY 10 RES 47 OHM 20SOIC datasheet.pdf
FAN AXIAL 35X10MM 12VDC WIRE datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 36V 100W datasheet.pdf
CAP CER 16PF 100V 1% BP 1206 datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 22 Circuit 0.375" (9.53mm) datasheet.pdf