CTS Electronic Components 445I32H25M00000
445I32H25M00000 picture photo
Mfg. Part Number
445I32H25M00000
Brief Description
Crystal 25.0000MHz 30ppm 32pF 40 Ohm -40°C - 85°C Surface Mount 2-SMD
Datasheet Download
445I32H25M00000.pdf
Availability of 445I32H25M00000
QUANTITY
445I32H25M00000 Order Process
Ship out your order
Specifications of 445I32H25M00000
Internal Part NumberEIS-445I32H25M00000
TypeMHz Crystal
Frequency25MHz
Frequency Stability±20ppm
Frequency Tolerance±30ppm
Load Capacitance32pF
ESR (Equivalent Series Resistance)40 Ohm
Operating ModeFundamental
Operating Temperature-40°C ~ 85°C
Package / Case2-SMD
Size / Dimension0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height0.053" (1.35mm)
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)445I32H25M00000
Related Links445I32H, 445I32H25M00000 Datasheet, CTS Electronic Components Distributor
445I32H25M00000 Details Description
Related parts for 445I32H25M00000
CONN EDGECARD 26POS .100 R/A PCB datasheet.pdf
Connector Receptacle 56 Position 0.100" (2.54mm) Gold or Gold, GXT Surface Mount datasheet.pdf
CONN HEADER .8MM 80POS SMD datasheet.pdf
CONN RCPT 128POS BOX MNT W/SCKT datasheet.pdf
IC ADC 18BIT 250K 1CH 16MSOP datasheet.pdf
RES 365K OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
SGE1510-2-1220L-9000C datasheet.pdf
PCB CONN CARRIER 2.54MM datasheet.pdf
IC WATCHDOG TIMER SOT-25 datasheet.pdf
SATA DRIVE CONT CONVE 40 PIN datasheet.pdf
HD 38999 187C 187#23 PIN RECP datasheet.pdf
47UF 16V 8.509X16.205 105C RAD datasheet.pdf