CTS Electronic Components 445I32K13M00000
445I32K13M00000 picture photo
Mfg. Part Number
445I32K13M00000
Brief Description
Crystal 13.0000MHz 30ppm 8pF 50 Ohm -40°C - 85°C Surface Mount 2-SMD
Datasheet Download
445I32K13M00000.pdf
Availability of 445I32K13M00000
QUANTITY
445I32K13M00000 Order Process
Ship out your order
Specifications of 445I32K13M00000
Internal Part NumberEIS-445I32K13M00000
TypeMHz Crystal
Frequency13MHz
Frequency Stability±20ppm
Frequency Tolerance±30ppm
Load Capacitance8pF
ESR (Equivalent Series Resistance)50 Ohm
Operating ModeFundamental
Operating Temperature-40°C ~ 85°C
Package / Case2-SMD
Size / Dimension0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height0.053" (1.35mm)
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)445I32K13M00000
Related Links445I32K, 445I32K13M00000 Datasheet, CTS Electronic Components Distributor
445I32K13M00000 Details Description
Related parts for 445I32K13M00000
RELAY GEN PURPOSE SPST 16A 12V datasheet.pdf
CONN RCPT CORD 3POS MALE MINI datasheet.pdf
FIXED IND 2.2UH 2.85A 90 MOHM datasheet.pdf
IC PREMP DRIVER 1CH 16-TQFN datasheet.pdf
FUSE GLASS 375MA 250VAC 125VDC datasheet.pdf
CAP ALUM 47UF 20% 80V RADIAL datasheet.pdf
OSCILLATOR XO 48.000MHZ CMOS SMD datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 10V 150W datasheet.pdf
CONN RCPT 4POS SKT datasheet.pdf
DIODE HYPERFAST 8A TO-220 datasheet.pdf