CTS Electronic Components 445I33L24M00000
445I33L24M00000 picture photo
Mfg. Part Number
445I33L24M00000
Brief Description
Crystal 24.0000MHz 30ppm 12pF 40 Ohm -40°C - 85°C Surface Mount 2-SMD
Datasheet Download
445I33L24M00000.pdf
Availability of 445I33L24M00000
QUANTITY
445I33L24M00000 Order Process
Ship out your order
Specifications of 445I33L24M00000
Internal Part NumberEIS-445I33L24M00000
TypeMHz Crystal
Frequency24MHz
Frequency Stability±30ppm
Frequency Tolerance±30ppm
Load Capacitance12pF
ESR (Equivalent Series Resistance)40 Ohm
Operating ModeFundamental
Operating Temperature-40°C ~ 85°C
Package / Case2-SMD
Size / Dimension0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height0.053" (1.35mm)
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)445I33L24M00000
Related Links445I33L, 445I33L24M00000 Datasheet, CTS Electronic Components Distributor
445I33L24M00000 Details Description
Related parts for 445I33L24M00000
LED RED CLEAR 2SMD GW datasheet.pdf
RES ARRAY 4 RES 10K OHM 0804 datasheet.pdf
RELAY RF SPDT 10MA 3V datasheet.pdf
CAP CER 0.033UF 50V C0G RADIAL datasheet.pdf
SWITCH ROCKER SPST 6A 125V datasheet.pdf
IC PWR AMP MODULE 2.5GHZ 24MCOB datasheet.pdf
RES SMD 10.5K OHM 1% 1/4W 0603 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 6.5V 75W datasheet.pdf