CTS Electronic Components 445I35D13M00000
445I35D13M00000 picture photo
Mfg. Part Number
445I35D13M00000
Brief Description
Crystal 13.0000MHz 30ppm 18pF 50 Ohm -40°C - 85°C Surface Mount 2-SMD
Datasheet Download
445I35D13M00000.pdf
Availability of 445I35D13M00000
QUANTITY
445I35D13M00000 Order Process
Ship out your order
Specifications of 445I35D13M00000
Internal Part NumberEIS-445I35D13M00000
TypeMHz Crystal
Frequency13MHz
Frequency Stability±50ppm
Frequency Tolerance±30ppm
Load Capacitance18pF
ESR (Equivalent Series Resistance)50 Ohm
Operating ModeFundamental
Operating Temperature-40°C ~ 85°C
Package / Case2-SMD
Size / Dimension0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height0.053" (1.35mm)
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)445I35D13M00000
Related Links445I35D, 445I35D13M00000 Datasheet, CTS Electronic Components Distributor
445I35D13M00000 Details Description
Related parts for 445I35D13M00000
LED RED CLEAR 0603 SMD datasheet.pdf
IC EQUALIZER DRVR 3.2GBPS 32TQFP datasheet.pdf
CONV DC/DC 3.3V 66W 20A datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 18.5V 200W datasheet.pdf
TRICOLOR DISPLAY 32X120 230V datasheet.pdf
VARISTOR 29.7V 400A 1210 datasheet.pdf
HEADER BERGSTIK STR datasheet.pdf
CONN EDGECARD 30POS .100" datasheet.pdf
RES ARRAY 5 RES 3.3K OHM 10SIP datasheet.pdf
PHOTODIODE GREEN MICRO SMT datasheet.pdf
CAP FILM 150NF 5% 160VDC RAD datasheet.pdf