CTS Electronic Components 445W22D30M00000
445W22D30M00000 picture photo
Mfg. Part Number
445W22D30M00000
Brief Description
Crystal 30.0000MHz 20ppm 18pF 30 Ohm 0°C - 50°C Surface Mount 2-SMD
Datasheet Download
445W22D30M00000.pdf
Availability of 445W22D30M00000
QUANTITY
445W22D30M00000 Order Process
Ship out your order
Specifications of 445W22D30M00000
Internal Part NumberEIS-445W22D30M00000
TypeMHz Crystal
Frequency30MHz
Frequency Stability±20ppm
Frequency Tolerance±20ppm
Load Capacitance18pF
ESR (Equivalent Series Resistance)30 Ohm
Operating ModeFundamental
Operating Temperature0°C ~ 50°C
Package / Case2-SMD
Size / Dimension0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height0.053" (1.35mm)
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)445W22D30M00000
Related Links445W22D, 445W22D30M00000 Datasheet, CTS Electronic Components Distributor
445W22D30M00000 Details Description
Related parts for 445W22D30M00000
IC CLK GEN /2 /4/6 5/3.3V 20SOIC datasheet.pdf
TRANS PNP 30V 1.5A TUMT3 datasheet.pdf
CAP FILM 0.022UF 10% 125VAC RAD datasheet.pdf
RES 0.316 OHM 10W 5% AXIAL datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 36V 400W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.5V 50W datasheet.pdf
DIPLEXER 2.4/5GHZ WLAN datasheet.pdf
CONN MOD PLUG 8P8C SHIELDED datasheet.pdf
TVS DIODE 120VWM 193VC PLAD datasheet.pdf
HEADER BERGSTIK datasheet.pdf
IC OPAMP 30V PREC OVP EMI 8MSOP datasheet.pdf