CTS Electronic Components 445W32G24M00000
445W32G24M00000 picture photo
Mfg. Part Number
445W32G24M00000
Brief Description
Crystal 24.0000MHz 30ppm 30pF 40 Ohm 0°C - 50°C Surface Mount 2-SMD
Datasheet Download
445W32G24M00000.pdf
Availability of 445W32G24M00000
QUANTITY
445W32G24M00000 Order Process
Ship out your order
Specifications of 445W32G24M00000
Internal Part NumberEIS-445W32G24M00000
TypeMHz Crystal
Frequency24MHz
Frequency Stability±20ppm
Frequency Tolerance±30ppm
Load Capacitance30pF
ESR (Equivalent Series Resistance)40 Ohm
Operating ModeFundamental
Operating Temperature0°C ~ 50°C
Package / Case2-SMD
Size / Dimension0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height0.053" (1.35mm)
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)445W32G24M00000
Related Links445W32G, 445W32G24M00000 Datasheet, CTS Electronic Components Distributor
445W32G24M00000 Details Description
Related parts for 445W32G24M00000
VARISTOR 29.5V 250A DISC 7MM datasheet.pdf
CAP CER 10000PF 50V X7R 1206 datasheet.pdf
RES SMD 1.47K OHM 0.1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
DGTL ISO 2.5KV GEN PURP 16SOIC datasheet.pdf
CONN PLUG 6POS INLINE W/SKTS datasheet.pdf
RES 19.7K OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
CONN HSG PLUG STRGHT 41POS SKT datasheet.pdf
CONN PNL MNT RCPT 2SKT SLD CUP datasheet.pdf
TRIM TRIO PLUG SPLICE datasheet.pdf
RES SMD 0.0 OHM JUMPER 1/2W 1210 datasheet.pdf