TE Connectivity Raychem Cable Protection 44A0111-22-9-11CS3144L193
44A0111-22-9-11CS3144L193 picture photo
Mfg. Part Number
44A0111-22-9-11CS3144L193
Brief Description
CABLE STRANDED
Datasheet Download
44A0111-22-9-11CS3144L193.pdf
Availability of 44A0111-22-9-11CS3144L193
QUANTITY
44A0111-22-9-11CS3144L193 Order Process
Ship out your order
Specifications of 44A0111-22-9-11CS3144L193
Internal Part NumberEIS-44A0111-22-9-11CS3144L193
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package5,000
Category Cables, Wires
FamilySingle Conductor Cables (Hook-Up Wire)
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)44A0111-22-9-11CS3144L193
44A0111-22-9-11CS3144L193 Details Description
Related parts for 44A0111-22-9-11CS3144L193
IC DAC DUAL 5VOLT 12BIT 16-QSOP datasheet.pdf
CONN EDGECARD 44POS .156 WW datasheet.pdf
IC MOSFET DRIVER SGL 10DFN datasheet.pdf
CONN RCPT 6POS JAM NUT W/SCKT datasheet.pdf
GSF1 POWER ENTRY MODUL 10A datasheet.pdf
SENSOR GAUGE 0-4 BAR datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 12V 50W datasheet.pdf
CAP CER 15PF 25V NP0 0402 datasheet.pdf
POT 10K OHM 1/20W CARBON LINEAR datasheet.pdf
22MM WHITE 12V SCREW BLOCK datasheet.pdf