TE Connectivity Raychem Cable Protection 44A9673-18-9CS2745
44A9673-18-9CS2745 picture photo
Mfg. Part Number
44A9673-18-9CS2745
Manufacturer
Product Category
Single Conductor Cables (Hook-Up Wire)
Brief Description
CABLE STRANDED
Datasheet Download
44A9673-18-9CS2745.pdf
Availability of 44A9673-18-9CS2745
QUANTITY
44A9673-18-9CS2745 Order Process
Ship out your order
Specifications of 44A9673-18-9CS2745
Internal Part NumberEIS-44A9673-18-9CS2745
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package2,000
Category Cables, Wires
FamilySingle Conductor Cables (Hook-Up Wire)
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)44A9673-18-9CS2745
44A9673-18-9CS2745 Details Description
Related parts for 44A9673-18-9CS2745
HOLDER BATT 6-AA CELLS SLDR LUGS datasheet.pdf
TERM BLOCK PLUG 5POS 5.08MM datasheet.pdf
MOSFET N-CH 25V 80A TO220-3 datasheet.pdf
RES SMD 2.94M OHM 1% 1/2W 2010 datasheet.pdf
RES 80.6K OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
MICRO 9C P /33 10CR 18" datasheet.pdf
508 TB PLU PLU WF HOOK/E datasheet.pdf
EMI FILTER PI TYPE datasheet.pdf
CAP FILM 0.022UF 5% 400VDC AXIAL datasheet.pdf