Laird Technologies EMI 4602AB51G01800
4602AB51G01800 picture photo
Mfg. Part Number
4602AB51G01800
Manufacturer
Product Category
RFI and EMI - Shielding and Absorbing Materials
Brief Description
GK NICU NRSG PU V0 REC
Datasheet Download
4602AB51G01800.pdf
Availability of 4602AB51G01800
QUANTITY
4602AB51G01800 Order Process
Ship out your order
Specifications of 4602AB51G01800
Internal Part NumberEIS-4602AB51G01800
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package88
Category RF/IF and RFID
FamilyRFI and EMI - Shielding and Absorbing Materials
Series-
ShapeRectangular
Thickness - Overall0.080" (2.00mm)
Width0.236" (6.00mm)
Length18.000" (457.20mm)
Adhesive-
Temperature Range-
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)4602AB51G01800
Related Links4602AB5, 4602AB51G01800 Datasheet, Laird Technologies EMI Distributor
4602AB51G01800 Details Description
Related parts for 4602AB51G01800
FUSE BOARD MNT 2A 63VAC/VDC 1206 datasheet.pdf
MOSFET N-CH 55V 131A D2PAK datasheet.pdf
CONN EDGECARD 12POS .100 EXTEND datasheet.pdf
CONN EDGECARD 38POS .100 EXTEND datasheet.pdf
CONN EDGECARD 44POS .156 EXTEND datasheet.pdf
IC OPAMP GP 635KHZ 8SOIC datasheet.pdf
CONN HSG PLUG 23POS STRGHT SCKT datasheet.pdf
CONN RING 14-16AWG #6 BLUE datasheet.pdf
CAP CER 180PF 100V X7R RADIAL datasheet.pdf
RES ARRAY 11 RES 510 OHM 12SIP datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 3 Circuit 0.300" (7.62mm) datasheet.pdf
RES ARRAY 8 RES 6.8K OHM 16SOIC datasheet.pdf