TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine 462A011-100/86-0
462A011-100/86-0 picture photo
Mfg. Part Number
462A011-100/86-0
Brief Description
MOLDED PARTS
Datasheet Download
462A011-100/86-0.pdf
Availability of 462A011-100/86-0
QUANTITY
462A011-100/86-0 Order Process
Ship out your order
Specifications of 462A011-100/86-0
Internal Part NumberEIS-462A011-100/86-0
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)462A011-100/86-0
462A011-100/86-0 Details Description
Related parts for 462A011-100/86-0
RES SMD 47 OHM 5% 3W J LEAD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 52POS .100 EXTEND datasheet.pdf
CAP CER 1000PF 630V X7R 1812 datasheet.pdf
RES 8.25K OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
DIODE GEN PURP 100V 3A DO201AD datasheet.pdf
DISPLAY 0.36 SGL DGT CC GRN TH datasheet.pdf
IC MCU 8BIT 7KB FLASH 20QFN datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 6.5V 75W datasheet.pdf
VARISTOR 462V 6.5KA DISC 20MM datasheet.pdf