TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine 462A034-25-CS-2065-0
462A034-25-CS-2065-0 picture photo
Mfg. Part Number
462A034-25-CS-2065-0
Brief Description
MOLDED PARTS
Datasheet Download
462A034-25-CS-2065-0.pdf
Availability of 462A034-25-CS-2065-0
QUANTITY
462A034-25-CS-2065-0 Order Process
Ship out your order
Specifications of 462A034-25-CS-2065-0
Internal Part NumberEIS-462A034-25-CS-2065-0
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)462A034-25-CS-2065-0
462A034-25-CS-2065-0 Details Description
Related parts for 462A034-25-CS-2065-0
TAPE POLYMIDE HI TEMP 36YDS 1/2" datasheet.pdf
SPEAKER 8OHM 5W 88DB 90X50MM datasheet.pdf
SWITCH PUSH SPST-NO 0.4VA 20V datasheet.pdf
CONN PLUG 7POS STRAIGHT W/PINS datasheet.pdf
TRIMMER 10 OHM 0.5W PC PIN datasheet.pdf
CONN HEADER .100" DUAL STR 24POS datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 24V 25W datasheet.pdf
IC MCU 8BIT 32KB FLASH 44VQFN datasheet.pdf
RES 9.31K OHM 1/10W .1% AXIAL datasheet.pdf
INDUCTOR COMMON MODE 1MH HORZ datasheet.pdf
Connector Socket 3 Position 0.079" (2.00mm) Gold Surface Mount, Right Angle datasheet.pdf