Laird Technologies EMI 4692AB51K01475
4692AB51K01475 picture photo
Mfg. Part Number
4692AB51K01475
Manufacturer
Product Category
RFI and EMI - Shielding and Absorbing Materials
Brief Description
GK NICU NRS PU V0 DSH
Datasheet Download
4692AB51K01475.pdf
Availability of 4692AB51K01475
QUANTITY
4692AB51K01475 Order Process
Ship out your order
Specifications of 4692AB51K01475
Internal Part NumberEIS-4692AB51K01475
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package88
Category RF/IF and RFID
FamilyRFI and EMI - Shielding and Absorbing Materials
Series-
ShapeD-Shape
Thickness - Overall0.140" (3.60mm)
Width0.250" (6.40mm)
Length14.750" (374.65mm)
Adhesive-
Temperature Range-
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)4692AB51K01475
Related Links4692AB5, 4692AB51K01475 Datasheet, Laird Technologies EMI Distributor
4692AB51K01475 Details Description
Related parts for 4692AB51K01475
STR P.F. HDR EE 5X6 datasheet.pdf
CAP FILM 1UF 5% 100VDC RADIAL datasheet.pdf
RES MO 1W 78.7 OHM 1% AXIAL datasheet.pdf
IC DAC 12BIT VOUT W/REF TSOT23-8 datasheet.pdf
CONN HSG RCPT 10POS WALL MT SCKT datasheet.pdf
14/SMT-HDR/STR datasheet.pdf
BOOT MOLDED datasheet.pdf
CAP ALUM 1500UF 20% 200V SNAP datasheet.pdf
HOOK-UP STRND 14AWG ORANGE 100' datasheet.pdf
Connector Socket 24 Position 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole datasheet.pdf
CONN RCPT 65POS WALL MNT SCKT datasheet.pdf