Laird Technologies EMI 4694PA51H01800
4694PA51H01800 picture photo
Mfg. Part Number
4694PA51H01800
Brief Description
GASKET FAB/FOAM 12.7X457.2MM REC
Datasheet Download
4694PA51H01800.pdf
Availability of 4694PA51H01800
QUANTITY
4694PA51H01800 Order Process
Ship out your order
Specifications of 4694PA51H01800
Internal Part NumberEIS-4694PA51H01800
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Featured ProductFabric-Over-Foam Gaskets
Standard Package1
Series-
ShapeRectangular
Thickness - Overall0.130" (3.3mm)
Width0.5" (12.7mm)
Length18" (457.2mm)
AdhesivePressure Sensitive Adhesive (PSA)
Temperature Range-40 ~ 158°F (-40 ~ 70°C)
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)4694PA51H01800
Related Links4694PA5, 4694PA51H01800 Datasheet, Laird Technologies EMI Distributor
4694PA51H01800 Details Description
Related parts for 4694PA51H01800
IC EEPROM 2KBIT 2MHZ SOT23-6 datasheet.pdf
CAP CER 82PF 200V NP0 0805 datasheet.pdf
RES 56.0K OHM 1W 1% AXIAL datasheet.pdf
RES 15.0 OHM 2W 5% AXIAL datasheet.pdf
CONN TERM BLK 8POS 7.62MM 35DEG datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 2V 80W datasheet.pdf
SWITCH ROCKER DPST 16A 125V datasheet.pdf
SAW RESONATOR 868.35MHZ SM3838-6 datasheet.pdf
RES 2 OHM 1W 1% AXIAL datasheet.pdf
RES SMD 57.6K OHM 1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
IC OSC VCXO DUAL FREQ 6-CLCC datasheet.pdf
TRIAC ALTERNISTOR 800V TO220FPAB datasheet.pdf