Laird Technologies EMI 4787PA51H00088
4787PA51H00088 picture photo
Mfg. Part Number
4787PA51H00088
Manufacturer
Product Category
RFI and EMI - Shielding and Absorbing Materials
Brief Description
GK NICU PTAFG PU V0 DSH
Datasheet Download
4787PA51H00088.pdf
Availability of 4787PA51H00088
QUANTITY
4787PA51H00088 Order Process
Ship out your order
Specifications of 4787PA51H00088
Internal Part NumberEIS-4787PA51H00088
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Featured ProductFabric-Over-Foam Gaskets
Standard Package2,047
Category RF/IF and RFID
FamilyRFI and EMI - Shielding and Absorbing Materials
Series-
ShapeD-Shape
Thickness - Overall0.200" (5.10mm)
Width0.250" (6.40mm)
Length0.880" (22.35mm)
Adhesive-
Temperature Range-
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)4787PA51H00088
Related Links4787PA5, 4787PA51H00088 Datasheet, Laird Technologies EMI Distributor
4787PA51H00088 Details Description
Related parts for 4787PA51H00088
JUMPER-H9991TR/1852BK/X 8" datasheet.pdf
IC TXRX RS485/RS422 10MBPS 8SOIC datasheet.pdf
CONN HEADER BRKWY 10POS R/A TIN datasheet.pdf
CONV DC/DC 2W 12VIN 15VOUT datasheet.pdf
BOX S STEEL NATURAL 20"L X 24"W datasheet.pdf
CAP TANT 68UF 10V 20% 2917 datasheet.pdf
RES 124K OHM 1% 1/8W AXIAL datasheet.pdf
D-Sub Connector Plug, Male Pins 9 Position Through Hole, Right Angle Solder datasheet.pdf
55PC CABLE datasheet.pdf
CAP FILM 400VDC 0.36UF RADIAL datasheet.pdf
CONN HSG RCPT FLANGE 39POS PIN datasheet.pdf