Laird Technologies EMI 4787PA51H08400
4787PA51H08400 picture photo
Mfg. Part Number
4787PA51H08400
Manufacturer
Product Category
RFI and EMI - Shielding and Absorbing Materials
Brief Description
GK NICU PTAFG PU V0 DSH
Datasheet Download
4787PA51H08400.pdf
Availability of 4787PA51H08400
QUANTITY
4787PA51H08400 Order Process
Ship out your order
Specifications of 4787PA51H08400
Internal Part NumberEIS-4787PA51H08400
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Featured ProductFabric-Over-Foam Gaskets
Standard Package19
Category RF/IF and RFID
FamilyRFI and EMI - Shielding and Absorbing Materials
Series-
ShapeD-Shape
Thickness - Overall0.200" (5.10mm)
Width0.250" (6.40mm)
Length84.000" (2.13m)
Adhesive-
Temperature Range-
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)4787PA51H08400
Related Links4787PA5, 4787PA51H08400 Datasheet, Laird Technologies EMI Distributor
4787PA51H08400 Details Description
Related parts for 4787PA51H08400
ALUMINUM CLAMP .44 X .67" datasheet.pdf
ADAPTER SAFTY PLUNGR 8-32THR RED datasheet.pdf
LED ARRAY WARM WHITE 265LM datasheet.pdf
CONN POWER PLUG LOCKING RED datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 72V 75W datasheet.pdf
RES 22.6 OHM 10W 1% WW AXIAL datasheet.pdf