E-T-A 482-G313-J1M1-B2S0-50A
482-G313-J1M1-B2S0-50A picture photo
Mfg. Part Number
482-G313-J1M1-B2S0-50A
Brief Description
CIR BRKR THRM 50A 115VAC 28VDC
Datasheet Download
482-G313-J1M1-B2S0-50A.pdf
Availability of 482-G313-J1M1-B2S0-50A
QUANTITY
482-G313-J1M1-B2S0-50A Order Process
Ship out your order
Specifications of 482-G313-J1M1-B2S0-50A
Internal Part NumberEIS-482-G313-J1M1-B2S0-50A
Breaker TypeThermal
Current Rating50A
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)482-G313-J1M1-B2S0-50A
Related Links482-G313-J1, 482-G313-J1M1-B2S0-50A Datasheet, E-T-A Distributor
482-G313-J1M1-B2S0-50A Details Description
Related parts for 482-G313-J1M1-B2S0-50A
CAP ALUM 33UF 20% 25V SMD datasheet.pdf
CABLE HANGER NATURAL NYLON 3/8" datasheet.pdf
RES SMD 464K OHM 1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
SURFACE BELT 1/4X24" A MED datasheet.pdf
LP1N 5.00/02/90 3.2SN OR datasheet.pdf
POT 2.5K OHM 225W WIREWOUND LIN datasheet.pdf
D-Sub Connector Plug, Male Pins 3 (Power) Position Through Hole Solder datasheet.pdf
CONN RCPT 4POS IN-LINE SLDR datasheet.pdf