E-T-A 482-G700-R1M1-Z0S0-10A
482-G700-R1M1-Z0S0-10A picture photo
Mfg. Part Number
482-G700-R1M1-Z0S0-10A
Brief Description
CIR BRKR THRM 10A 115VAC 28VDC
Datasheet Download
482-G700-R1M1-Z0S0-10A.pdf
Availability of 482-G700-R1M1-Z0S0-10A
QUANTITY
482-G700-R1M1-Z0S0-10A Order Process
Ship out your order
Specifications of 482-G700-R1M1-Z0S0-10A
Internal Part NumberEIS-482-G700-R1M1-Z0S0-10A
Breaker TypeThermal
Current Rating10A
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)482-G700-R1M1-Z0S0-10A
Related Links482-G700-R1, 482-G700-R1M1-Z0S0-10A Datasheet, E-T-A Distributor
482-G700-R1M1-Z0S0-10A Details Description
Related parts for 482-G700-R1M1-Z0S0-10A
D-Sub Connector Plug, Male Pins 37 Position Free Hanging (In-Line) IDC, Ribbon Cable datasheet.pdf
RES SMD 10.7KOHM 0.1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
DIODE GEN PURP 1.2KV 2A DO201AD datasheet.pdf
IC REG BUCK 1.6V 0.3A SYNC SOT23 datasheet.pdf
BOX STEEL GRAY 48"L X 8"W datasheet.pdf
MOTOR SERVO AC INC KEY 5KW 400V datasheet.pdf
RES 768K OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
CONN RCPT 6POS FLANGE W/PINS datasheet.pdf
CONN EDGECARD 75POS .050 THRUHL datasheet.pdf
CONN EDGECARD 120POS .100" datasheet.pdf
COPPER T SPLICE LONG BARREL datasheet.pdf
IC REG LDO 3.3V 1A 8HTSOP datasheet.pdf