E-T-A 483-G222-J2M1-B2S0ZM-25A
483-G222-J2M1-B2S0ZM-25A picture photo
Mfg. Part Number
483-G222-J2M1-B2S0ZM-25A
Brief Description
CIR BRKR THRM 25A 115VAC 28VDC
Datasheet Download
483-G222-J2M1-B2S0ZM-25A.pdf
Availability of 483-G222-J2M1-B2S0ZM-25A
QUANTITY
483-G222-J2M1-B2S0ZM-25A Order Process
Ship out your order
Specifications of 483-G222-J2M1-B2S0ZM-25A
Internal Part NumberEIS-483-G222-J2M1-B2S0ZM-25A
Breaker TypeThermal
Current Rating25A
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)483-G222-J2M1-B2S0ZM-25A
Related Links483-G222-J2M, 483-G222-J2M1-B2S0ZM-25A Datasheet, E-T-A Distributor
483-G222-J2M1-B2S0ZM-25A Details Description
Related parts for 483-G222-J2M1-B2S0ZM-25A
Connector Header 4 Position 0.079" (2.00mm) Gold Surface Mount, Right Angle datasheet.pdf
Connector Header 3 Position 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole, Right Angle datasheet.pdf
THERM NTC 47 OHMS 0603 datasheet.pdf
RES ARRAY 5 RES 56 OHM 10SIP datasheet.pdf
CONN RCPT HOUSING 12POS 1.5MM datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 2V 10W datasheet.pdf
CAP ALUM 470UF 20% 100V RADIAL datasheet.pdf