Switchcraft Inc. 484S4P36
484S4P36 picture photo
Mfg. Part Number
484S4P36
Manufacturer
Product Category
Circular Cable Assemblies
Brief Description
CABLE STR FMAL-STR MALE 4POS 3'
Datasheet Download
484S4P36.pdf
Availability of 484S4P36
QUANTITY
484S4P36 Order Process
Ship out your order
Specifications of 484S4P36
Internal Part NumberEIS-484S4P36
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package10
Category Cable Assemblies
FamilyCircular Cable Assemblies
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)484S4P36
Related Links484S, 484S4P36 Datasheet, Switchcraft Inc. Distributor
484S4P36 Details Description
Related parts for 484S4P36
TRANS 2NPN PREBIAS 0.15W SOT563 datasheet.pdf
TRIMMER 20K OHM 0.25W SMD datasheet.pdf
RES SMD 0.15 OHM 1/2W 0805 WIDE datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 18.5V 200W datasheet.pdf
RES 1.33K OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
RES 3.9K OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
CONN EDGECARD 36POS .100" datasheet.pdf
Crystal 20.4800MHz 10ppm 12pF 200 Ohm -40°C - 85°C Surface Mount 4-SMD, No Lead (DFN, LCC) datasheet.pdf
IC MCU 8BIT 8KB FLASH 32QFN datasheet.pdf
EVAL BOARD FOR MACP-008125-CK07F datasheet.pdf
CAP FILM 1 NF 5% 100VDC AXIAL datasheet.pdf