Laird Technologies EMI 4903EL51K00247
4903EL51K00247 picture photo
Mfg. Part Number
4903EL51K00247
Manufacturer
Product Category
RFI and EMI - Shielding and Absorbing Materials
Brief Description
IO NICU NRS PU V0 REC
Datasheet Download
4903EL51K00247.pdf
Availability of 4903EL51K00247
QUANTITY
4903EL51K00247 Order Process
Ship out your order
Specifications of 4903EL51K00247
Internal Part NumberEIS-4903EL51K00247
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package410
Category RF/IF and RFID
FamilyRFI and EMI - Shielding and Absorbing Materials
Series-
ShapeRectangular
Thickness - Overall0.090" (2.30mm)
Width0.535" (13.60mm)
Length2.470" (62.74mm)
Adhesive-
Temperature Range-
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)4903EL51K00247
Related Links4903EL5, 4903EL51K00247 Datasheet, Laird Technologies EMI Distributor
4903EL51K00247 Details Description
Related parts for 4903EL51K00247
RES ARRAY 9 RES 1.5K OHM 10SIP datasheet.pdf
HDR RA DR .100 DP datasheet.pdf
CAP CER 82PF 100V NP0 0805 datasheet.pdf
RES SMD 0.24 OHM 5% 1/4W 0805 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 3.3V 49.5W datasheet.pdf
RES 37.4K OHM 1% 1W AXIAL datasheet.pdf
FIXED IND 1MH 480MA 1.625 OHM datasheet.pdf
IC MUX ANALOG SINGLE 8CH 16DIP datasheet.pdf
CIR BRKR MAG-HYDR LEVER 20A datasheet.pdf