Integrated Device Technology (IDT) 4HF106250Z3BACTGI
4HF106250Z3BACTGI picture photo
Mfg. Part Number
4HF106250Z3BACTGI
Brief Description
OSC MEMS 106.25MHZ LVPECL SMD
Datasheet Download
4HF106250Z3BACTGI.pdf
Availability of 4HF106250Z3BACTGI
QUANTITY
4HF106250Z3BACTGI Order Process
Ship out your order
Specifications of 4HF106250Z3BACTGI
Internal Part NumberEIS-4HF106250Z3BACTGI
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package70
Series4HF
PackagingTray
TypeMEMS (Silicon)
Frequency106.25MHz
FunctionTri-State (Output Enable)
OutputLVPECL
Voltage - Supply2.5V
Frequency Stability±50ppm
Operating Temperature-40°C ~ 85°C
Current - Supply (Max)90mA (Typ)
Ratings-
Mounting TypeSurface Mount
Size / Dimension0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height0.035" (0.90mm)
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)4HF106250Z3BACTGI
Related Links4HF10625, 4HF106250Z3BACTGI Datasheet, Integrated Device Technology (IDT) Distributor
4HF106250Z3BACTGI Details Description
Related parts for 4HF106250Z3BACTGI
CONN HEADER .100 DUAL STR 18POS datasheet.pdf
CIR BRKR THRM 5A 250VAC 50VDC datasheet.pdf
RES SMD 11 OHM 0.25% 1/16W 0402 datasheet.pdf
CONN RCPT HSNG 9POS FREE HANGING datasheet.pdf
CONTACT PIN 24-26AWG CRIMP GOLD datasheet.pdf
CONN HSG RCPT 79POS WALL MT PIN datasheet.pdf
MOSFET N-CH 30V 11.1A IPAK datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 10V 75W datasheet.pdf
CONN HSG RCPT FLANGE 41POS PIN datasheet.pdf
CONN HSG PLUG STRGHT 12POS SKT datasheet.pdf
CAP TANT 1.5UF 10% 100V AXIAL datasheet.pdf