Integrated Device Technology (IDT) 4HF133330Z3AACUGI
4HF133330Z3AACUGI picture photo
Mfg. Part Number
4HF133330Z3AACUGI
Brief Description
OSC MEMS 133.33MHZ LVPECL SMD
Datasheet Download
4HF133330Z3AACUGI.pdf
Availability of 4HF133330Z3AACUGI
QUANTITY
4HF133330Z3AACUGI Order Process
Ship out your order
Specifications of 4HF133330Z3AACUGI
Internal Part NumberEIS-4HF133330Z3AACUGI
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package50
Series4HF
PackagingTray
TypeMEMS (Silicon)
Frequency133.33MHz
FunctionTri-State (Output Enable)
OutputLVPECL
Voltage - Supply3.3V
Frequency Stability±50ppm
Operating Temperature-40°C ~ 85°C
Current - Supply (Max)95mA (Typ)
Ratings-
Mounting TypeSurface Mount
Size / Dimension0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height0.035" (0.90mm)
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)4HF133330Z3AACUGI
Related Links4HF13333, 4HF133330Z3AACUGI Datasheet, Integrated Device Technology (IDT) Distributor
4HF133330Z3AACUGI Details Description
Related parts for 4HF133330Z3AACUGI
IC TRANSCEIVER MF 2CHAN 44-PLCC datasheet.pdf
TRIMMER 2K OHM 0.25W SMD datasheet.pdf
RES SMD 510 OHM 0.1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
CONTROL LOGIC DB25 TO DB9 CABLE datasheet.pdf
CONN HSG RCPT JAM NUT 12POS SKT datasheet.pdf
CONN PLUG 3POS STRGHT W/SKT datasheet.pdf
CABLE 10COND 16AWG SHLD 1000' datasheet.pdf
CAP ALUM 150UF 20% 450V SNAP datasheet.pdf
HEATSINK 60X60X15MM XCUT T766 datasheet.pdf
IC ADC 16BIT 6CH 250KSPS 64LQFP datasheet.pdf
CIR BRKR MAG-HYDR LEVER 15A datasheet.pdf