Integrated Device Technology (IDT) 4HF156250Z4AACUGI8
4HF156250Z4AACUGI8 picture photo
Mfg. Part Number
4HF156250Z4AACUGI8
Brief Description
OSC MEMS 156.25MHZ LVDS SMD
Datasheet Download
4HF156250Z4AACUGI8.pdf
Availability of 4HF156250Z4AACUGI8
QUANTITY
4HF156250Z4AACUGI8 Order Process
Ship out your order
Specifications of 4HF156250Z4AACUGI8
Internal Part NumberEIS-4HF156250Z4AACUGI8
TypeMEMS (Silicon)
Frequency156.25MHz
FunctionTri-State (Output Enable)
OutputLVDS
Voltage - Supply3.3V
Frequency Stability±50ppm
Operating Temperature-40°C ~ 85°C
Current - Supply (Max)105mA (Typ)
Ratings-
Mounting TypeSurface Mount
Size / Dimension0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height0.035" (0.90mm)
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)4HF156250Z4AACUGI8
Related Links4HF156250, 4HF156250Z4AACUGI8 Datasheet, Integrated Device Technology (IDT) Distributor
4HF156250Z4AACUGI8 Details Description
Related parts for 4HF156250Z4AACUGI8
OPTOISOLATOR 7.5KV TRIAC 6DIP datasheet.pdf
TRIMMER 2K OHM 0.5W TH datasheet.pdf
RES SMD 127 OHM 0.02% 1/8W 0805 datasheet.pdf
RES SMD 12.1 OHM 1% 1/16W 0603 datasheet.pdf
RES 15 OHM 1.5W 1% AXIAL datasheet.pdf
FIXED IND 4MH 100MA 3.6 OHM SMD datasheet.pdf
RES 34.8K OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf
HEADER BERGSTIK datasheet.pdf
HEATSINK 40X40X10MM XCUT T412 datasheet.pdf
MS46 WELD SHIELD 870MM datasheet.pdf