Integrated Device Technology (IDT) 4HF200000Z4AACTGI8
4HF200000Z4AACTGI8 picture photo
Mfg. Part Number
4HF200000Z4AACTGI8
Brief Description
OSC MEMS 200.000MHZ LVDS SMD
Datasheet Download
4HF200000Z4AACTGI8.pdf
Availability of 4HF200000Z4AACTGI8
QUANTITY
4HF200000Z4AACTGI8 Order Process
Ship out your order
Specifications of 4HF200000Z4AACTGI8
Internal Part NumberEIS-4HF200000Z4AACTGI8
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package500
Series4HF
PackagingTape & Reel (TR)
TypeMEMS (Silicon)
Frequency200MHz
FunctionTri-State (Output Enable)
OutputLVDS
Voltage - Supply3.3V
Frequency Stability±50ppm
Operating Temperature-40°C ~ 85°C
Mounting TypeSurface Mount
Size / Dimension0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height0.035" (0.90mm)
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)4HF200000Z4AACTGI8
Related Links4HF200000, 4HF200000Z4AACTGI8 Datasheet, Integrated Device Technology (IDT) Distributor
4HF200000Z4AACTGI8 Details Description
Related parts for 4HF200000Z4AACTGI8
RES TEMP SENS 820 OHM 5% 1/16W datasheet.pdf
RES ARRAY 8 RES 68 OHM 1606 datasheet.pdf
SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V datasheet.pdf
CONN RECPT 240POS 0.5MM SMT datasheet.pdf
IC OPAMP GP 1.5MHZ 14SOIC datasheet.pdf
TVS DIODE 54VWM 87.1VC P600 datasheet.pdf
IC REG BUCK 3.3V 0.35A 16MSOP datasheet.pdf
CONDUCTOR MARKER CLI C 02-3 datasheet.pdf
DIODE ZENER 22V 2W SMBJ datasheet.pdf