Integrated Device Technology (IDT) 4HF200000Z4AACUGI8
4HF200000Z4AACUGI8 picture photo
Mfg. Part Number
4HF200000Z4AACUGI8
Brief Description
OSC MEMS 200.000MHZ LVDS SMD
Datasheet Download
4HF200000Z4AACUGI8.pdf
Availability of 4HF200000Z4AACUGI8
QUANTITY
4HF200000Z4AACUGI8 Order Process
Ship out your order
Specifications of 4HF200000Z4AACUGI8
Internal Part NumberEIS-4HF200000Z4AACUGI8
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package500
Series4HF
PackagingTape & Reel (TR)
TypeMEMS (Silicon)
Frequency200MHz
FunctionTri-State (Output Enable)
OutputLVDS
Voltage - Supply3.3V
Frequency Stability±50ppm
Operating Temperature-40°C ~ 85°C
Mounting TypeSurface Mount
Size / Dimension0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height0.035" (0.90mm)
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)4HF200000Z4AACUGI8
Related Links4HF200000, 4HF200000Z4AACUGI8 Datasheet, Integrated Device Technology (IDT) Distributor
4HF200000Z4AACUGI8 Details Description
Related parts for 4HF200000Z4AACUGI8
REGULATR 32A BSTR FOR PT7779 HRZ datasheet.pdf
IC OPAMP GP 23MHZ 8SO datasheet.pdf
RES SMD 210 OHM 1% 1W 2512 datasheet.pdf
CONTACT BECU 3.3X1.0MM datasheet.pdf
TERM BLOCK RISING CLAMP 17POS datasheet.pdf
CONN HSG PLUG INLINE 30POS SCKT datasheet.pdf
CLEAN&FINISH ROLL 3/4"X30' A VFN datasheet.pdf
CONN PNL MNT RCPT 6SKT R/A PCB datasheet.pdf
FUSE BLOCK CART 250V 13A CHASSIS datasheet.pdf
FML CRD EDGE .100 50POS HL LOW P datasheet.pdf