Integrated Device Technology (IDT) 4MA133333Z4BACTGI
4MA133333Z4BACTGI picture photo
Mfg. Part Number
4MA133333Z4BACTGI
Brief Description
OSC MEMS 133.333MHZ LVDS SMD
Datasheet Download
4MA133333Z4BACTGI.pdf
Availability of 4MA133333Z4BACTGI
QUANTITY
4MA133333Z4BACTGI Order Process
Ship out your order
Specifications of 4MA133333Z4BACTGI
Internal Part NumberEIS-4MA133333Z4BACTGI
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package70
Category Crystals and Oscillators
FamilyOscillators
Series4MA
PackagingTray
TypeMEMS (Silicon)
Frequency133.333MHz
FunctionTri-State (Output Enable)
OutputLVDS
Voltage - Supply2.5V
Frequency Stability±50ppm
Operating Temperature-40°C ~ 85°C
Current - Supply (Max)95mA (Typ)
Ratings-
Mounting TypeSurface Mount
Size / Dimension0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height0.033" (0.85mm)
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)4MA133333Z4BACTGI
Related Links4MA13333, 4MA133333Z4BACTGI Datasheet, Integrated Device Technology (IDT) Distributor
4MA133333Z4BACTGI Details Description
Related parts for 4MA133333Z4BACTGI
IC DRIVER 3PHASE 600V 28-SOIC datasheet.pdf
CONN SOCKET 3 POS IDC 24-26AWG datasheet.pdf
SENSOR 50PSI M10-1.25 6H 1-5V datasheet.pdf
BOARD 4.3" LCD TOUCH SCREEN datasheet.pdf
IC PWR AMP RF 4W TO-272-16 datasheet.pdf
SENSOR PHOTO T/B REC 10M datasheet.pdf
8368-4 CUT OFF PUNCH datasheet.pdf
2.00MM PITCH DIL VERT 2.4MM PC datasheet.pdf
D-Sub Connector Plug, Male Pins 37 Position Through Hole Solder datasheet.pdf
CONN PLUG 5POS STRAIGHT W/SCKT datasheet.pdf