Conec 4STD25SAM99B30X
4STD25SAM99B30X picture photo
Mfg. Part Number
4STD25SAM99B30X
Brief Description
25POS F WATER RES 4-40 SC
Datasheet Download
4STD25SAM99B30X.pdf
Availability of 4STD25SAM99B30X
QUANTITY
4STD25SAM99B30X Order Process
Ship out your order
Specifications of 4STD25SAM99B30X
Internal Part NumberEIS-4STD25SAM99B30X
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package30
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)4STD25SAM99B30X
Related Links4STD25S, 4STD25SAM99B30X Datasheet, Conec Distributor
4STD25SAM99B30X Details Description
Related parts for 4STD25SAM99B30X
CONN FAKRA PLUG R/A 50 OHM PCB datasheet.pdf
LABEL LSR POLY YEL 1.88 X 1.33" datasheet.pdf
FUSE GLASS 80MA 250VAC 5X20MM datasheet.pdf
IC DAC NANO 14BIT QUAD 14-TSSOP datasheet.pdf
CAP ALUM 2200UF 20% 10V RADIAL datasheet.pdf
IC REG LDO 2.5V 0.2A 6WSON datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 3 Circuit 1.860" (47.24mm) datasheet.pdf
LED AMBER DIFFUSED 2SMD datasheet.pdf
IC AMP LNA 5V 1900MHZ 8HWSON datasheet.pdf
OSC VCTCXO 20.000MHZ CSNWV SMD datasheet.pdf
200UF 100V 16X38 85C AXI datasheet.pdf