Conec 4STD25SAT99R40X
4STD25SAT99R40X picture photo
Mfg. Part Number
4STD25SAT99R40X
Brief Description
25POS F WATER RES R/A PC
Datasheet Download
4STD25SAT99R40X.pdf
Availability of 4STD25SAT99R40X
QUANTITY
4STD25SAT99R40X Order Process
Ship out your order
Specifications of 4STD25SAT99R40X
Internal Part NumberEIS-4STD25SAT99R40X
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package25
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)4STD25SAT99R40X
Related Links4STD25S, 4STD25SAT99R40X Datasheet, Conec Distributor
4STD25SAT99R40X Details Description
Related parts for 4STD25SAT99R40X
IC OPAMP GP 500KHZ 8CDIP datasheet.pdf
CONN EDGECARD 36POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 12POS DIP .156 SLD datasheet.pdf
IC REG LDO 2.5V 5A D2PAK datasheet.pdf
FRAME PANEL MOUNTING TYPE A datasheet.pdf
LED PANEL MOUNT INDICATOR BLUE datasheet.pdf
RES 44.2 OHM 1/10W 1% AXIAL datasheet.pdf
CAP ALUM 1UF 20% 50V RADIAL datasheet.pdf
CAP TANT 10UF 5% 25V 2711 datasheet.pdf
FLEX POWER CABLE/EURO datasheet.pdf
HD 38999 187C 187#23 PIN RECP datasheet.pdf
2.1 ヘ On Resistance, [15 V/+12 V/[5 V iCMOS SPDT Switch IC datasheet.pdf