Vishay/Sprague 500D106M150DC2
500D106M150DC2 picture photo
Mfg. Part Number
500D106M150DC2
Brief Description
10UF 150V 9.5X20.5 85C AXI
Datasheet Download
500D106M150DC2.pdf
Availability of 500D106M150DC2
QUANTITY
500D106M150DC2 Order Process
Ship out your order
Specifications of 500D106M150DC2
Internal Part NumberEIS-500D106M150DC2
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package510
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)500D106M150DC2
Related Links500D106, 500D106M150DC2 Datasheet, Vishay/Sprague Distributor
500D106M150DC2 Details Description
Related parts for 500D106M150DC2
CLAMP TIE STD #10SCR WR BK 12" datasheet.pdf
ICL 33 OHM 20% 1.3A 8.5MM datasheet.pdf
IC MPU MPC8XX 66MHZ 357BGA datasheet.pdf
RES SMD 261K OHM 1% 1/16W 0402 datasheet.pdf
RF COAX CABL SMA M/M RG316DS 36" datasheet.pdf
CONN HEADER STR DL 50PS GOLD SMD datasheet.pdf
CONN PLUG 2POS RT ANG W/SKTS datasheet.pdf
VHDM BP 6R 10 OPEN L-SERIES datasheet.pdf
HEIGHT SPACER datasheet.pdf
CONN HEADER 20POS T/H R/A datasheet.pdf