Vishay/Sprague 500D108M010DF2A
500D108M010DF2A picture photo
Mfg. Part Number
500D108M010DF2A
Brief Description
1000UF 10V 9.5X32 85C AXI
Datasheet Download
500D108M010DF2A.pdf
Availability of 500D108M010DF2A
QUANTITY
500D108M010DF2A Order Process
Ship out your order
Specifications of 500D108M010DF2A
Internal Part NumberEIS-500D108M010DF2A
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package450
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)500D108M010DF2A
Related Links500D108, 500D108M010DF2A Datasheet, Vishay/Sprague Distributor
500D108M010DF2A Details Description
Related parts for 500D108M010DF2A
TERM BLOCK PLUG 16POS 5.08MM datasheet.pdf
RES SMD 84.5KOHM 0.25% 1/4W 1206 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 12POS R/A .050 DIP datasheet.pdf
IC FPGA 173 I/O 256FTBGA datasheet.pdf
IC MULT VOLT REG 9-SIL datasheet.pdf
CBL USB A RCPT-MINI A PLUG 102MM datasheet.pdf
TRIMMER 100K OHM 0.5W PC PIN datasheet.pdf
CHOKE COMMON MODE 3300UH datasheet.pdf
CONN HSG RCPT JAM NUT 12POS SKT datasheet.pdf
METRAL HDR 4RX1M datasheet.pdf
HEATSINK 30X30X25MM L-TAB T412 datasheet.pdf
MICRO 25C P 36" WHT JACKP datasheet.pdf