Vishay/Sprague 500D157G050EH2A
500D157G050EH2A picture photo
Mfg. Part Number
500D157G050EH2A
Brief Description
150UF 50V 11X38 85C AXI
Datasheet Download
500D157G050EH2A.pdf
Availability of 500D157G050EH2A
QUANTITY
500D157G050EH2A Order Process
Ship out your order
Specifications of 500D157G050EH2A
Internal Part NumberEIS-500D157G050EH2A
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package350
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)500D157G050EH2A
Related Links500D157, 500D157G050EH2A Datasheet, Vishay/Sprague Distributor
500D157G050EH2A Details Description
Related parts for 500D157G050EH2A
IC CIRCUIT SUPERVISORY LP 8-UMAX datasheet.pdf
IC OPAMP GP 100KHZ RRO 8MSOP datasheet.pdf
IC I/Q MODULATOR AGC 20-QFN datasheet.pdf
TAPE DUCT PERFORMANCE NUCLEAR datasheet.pdf
HEATSHRINK 9.53MM ID 50MM L datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 12V 100W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.8V 150W datasheet.pdf
SENSOR PHOTO 3M 24-240VAC datasheet.pdf
CONN EDGECARD 34POS .100" datasheet.pdf
HEATSINK 40X40X10MM R-TAB T766 datasheet.pdf
CAP FILM 2.2UF 20% 310VAC RADIAL datasheet.pdf