Vishay/Sprague 500D686M6R3BA2A
500D686M6R3BA2A picture photo
Mfg. Part Number
500D686M6R3BA2A
Brief Description
68UF 6.3V 6.3X13 85C AXI
Datasheet Download
500D686M6R3BA2A.pdf
Availability of 500D686M6R3BA2A
QUANTITY
500D686M6R3BA2A Order Process
Ship out your order
Specifications of 500D686M6R3BA2A
Internal Part NumberEIS-500D686M6R3BA2A
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package570
Category Capacitors
FamilyAluminum Capacitors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)500D686M6R3BA2A
Related Links500D686, 500D686M6R3BA2A Datasheet, Vishay/Sprague Distributor
500D686M6R3BA2A Details Description
Related parts for 500D686M6R3BA2A
IC FLASH 1MBIT 120NS 32PLCC datasheet.pdf
CONN HEADER 120POS STR PCB PRSFT datasheet.pdf
SWITCH PUSHBUTTON DPDT 3A 125V datasheet.pdf
MOD ENCODER 3CH 256CPR 28MM 6MM datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 2V 60W datasheet.pdf
AM2161SC3-2 GUIDE BUSHING HOLDER datasheet.pdf
INDICATOR NEON GREEN PANEL MNT datasheet.pdf
RES 340 OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
METRAL HSG datasheet.pdf
D SUB 15P FE PCR_S4_6,6 MM SPACE datasheet.pdf
IC MCU 32BIT 64KB FLASH 64LQFP datasheet.pdf
MOSFET N-CH 650V 12A TO-220FP datasheet.pdf