FFF 50102-XX003
50102-XX003 picture photo
Mfg. Part Number
50102-XX003
Manufacturer
Product Category
Miscellaneous
Brief Description
4ROW VERT HDR PRESS FIT
Datasheet Download
50102-XX003.pdf
Availability of 50102-XX003
QUANTITY
50102-XX003 Order Process
Ship out your order
Specifications of 50102-XX003
Internal Part NumberEIS-50102-XX003
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package48
Category Uncategorized
FamilyMiscellaneous
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)50102-XX003
Related Links50102, 50102-XX003 Datasheet, FFF Distributor
50102-XX003 Details Description
Related parts for 50102-XX003
IC TXRX DUAL 3.3V RS232 18-DIP datasheet.pdf
CAP CER 6800PF 500V X7R 1812 datasheet.pdf
IC TRANSCVR TRI-ST 16BIT 48SSOP datasheet.pdf
CONV DC/DC 10W 9-18VIN 3.3VOUT datasheet.pdf
DIODE ZENER 3.3V 500MW 0805 datasheet.pdf
CONN HSG RCPT FLANGE 25POS PIN datasheet.pdf
CONN HDR 21POS 0.200 T/H datasheet.pdf
RES SMD 360 OHM 0.01% 1/5W 0805 datasheet.pdf
CONN CIC TOP 13POS 1.00MM R/A datasheet.pdf
HEADER BERGSTIK datasheet.pdf
CAP CER 1.9PF 250V NP0 0805 datasheet.pdf