Grayhill, Inc. 50J2080-1
50J2080-1 picture photo
Mfg. Part Number
50J2080-1
Manufacturer
Product Category
Accessories
Brief Description
STOP PIN ISO
Datasheet Download
50J2080-1.pdf
Availability of 50J2080-1
QUANTITY
50J2080-1 Order Process
Ship out your order
Specifications of 50J2080-1
Internal Part NumberEIS-50J2080-1
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Switches
FamilyAccessories
Series-
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)50J2080-1
Related Links50J2, 50J2080-1 Datasheet, Grayhill, Inc. Distributor
50J2080-1 Details Description
Related parts for 50J2080-1
IC REG LDO 4V 0.15A SOT23-5 datasheet.pdf
CONN HEADER 84POS DUAL 2MM SMD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 48POS .156 EYELET datasheet.pdf
CAP THIN FILM 7.5PF 50V 0603 datasheet.pdf
SENSOR 2000PSIS 7/16 4-20 MA datasheet.pdf
DIODE SCHOTTKY 60V 3A DPAK datasheet.pdf
CAP TANT 1.5UF 20% 100V AXIAL datasheet.pdf
SWITCH ROTARY datasheet.pdf
CAP POLYMER 180UF 20% 16V SMD datasheet.pdf
CAP CER 30PF 50V NP0 0402 datasheet.pdf