CNC Tech 512-26-6600-SV-0050F
512-26-6600-SV-0050F picture photo
Mfg. Part Number
512-26-6600-SV-0050F
Brief Description
MODULAR CBL STR 50' REVERSED
Datasheet Download
512-26-6600-SV-0050F.pdf
Availability of 512-26-6600-SV-0050F
QUANTITY
512-26-6600-SV-0050F Order Process
Ship out your order
Specifications of 512-26-6600-SV-0050F
Internal Part NumberEIS-512-26-6600-SV-0050F
Mounting TypeFree Hanging (In-Line)
Number of Positions/Contacts6p6c (RJ11, RJ12, RJ14, RJ25)
Length50.0' (15.2m)
ShieldingUnshielded
ColorSilver
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)512-26-6600-SV-0050F
Related Links512-26-660, 512-26-6600-SV-0050F Datasheet, CNC Tech Distributor
512-26-6600-SV-0050F Details Description
Related parts for 512-26-6600-SV-0050F
IC EEPROM 256KBIT 150NS 28DIP datasheet.pdf
CONN STACKER 50POS 0.100" T/H datasheet.pdf
RES SMD 4.7 OHM 0.1% 1/2W 2512 datasheet.pdf
FUSE BOARD MNT 750MA 125VAC/VDC datasheet.pdf
BOX ALUM GRAY 9.13"L X 7.95"W datasheet.pdf
PUSH POST datasheet.pdf
KK 100 HDR FRLK VERT 4POS datasheet.pdf
RES SMD 511K OHM 0.1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
CONN BASE SIDE ENTRY SZE16 M25 datasheet.pdf
MED FILTER 6A 115/250VAC datasheet.pdf