Switchcraft Inc. 512P2S144
512P2S144 picture photo
Mfg. Part Number
512P2S144
Manufacturer
Product Category
Circular Cable Assemblies
Brief Description
CABLE STR MALE-FEMALE 2POS 12'
Datasheet Download
512P2S144.pdf
Availability of 512P2S144
QUANTITY
512P2S144 Order Process
Ship out your order
Specifications of 512P2S144
Internal Part NumberEIS-512P2S144
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package10
Category Cable Assemblies
FamilyCircular Cable Assemblies
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)512P2S144
Related Links512P, 512P2S144 Datasheet, Switchcraft Inc. Distributor
512P2S144 Details Description
Related parts for 512P2S144
CONN EDGECARD 30POS DIP .100 SLD datasheet.pdf
IC ADSL CPE DVR 175MA 14-SOIC datasheet.pdf
TRANS RF 1.5W 6V PWR FET PLD-1.5 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5V 100W datasheet.pdf
CHOKE COMM MODE 1000UH 500MA SMD datasheet.pdf
TVS DIODE 5VWM 11VC 8SOIC datasheet.pdf
FIXED IND 2.2UH 310MA 1 OHM SMD datasheet.pdf
CONN PLUG 2POS INLINE SKT datasheet.pdf
POT 10K OHM 1/20W PLASTIC LINEAR datasheet.pdf
CAP FILM 0.39UF 5% 850VDC AXIAL datasheet.pdf
CONN HSG PLUG STRGHT 10POS PIN datasheet.pdf