CNC Tech 513-26-6600-BL-0050F
513-26-6600-BL-0050F picture photo
Mfg. Part Number
513-26-6600-BL-0050F
Brief Description
MODULAR CBL STR 50' OPEN END
Datasheet Download
513-26-6600-BL-0050F.pdf
Availability of 513-26-6600-BL-0050F
QUANTITY
513-26-6600-BL-0050F Order Process
Ship out your order
Specifications of 513-26-6600-BL-0050F
Internal Part NumberEIS-513-26-6600-BL-0050F
Mounting TypeFree Hanging (In-Line)
Number of Positions/Contacts6p6c (RJ11, RJ12, RJ14, RJ25)
Length50.0' (15.2m)
ShieldingUnshielded
ColorBlack
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)513-26-6600-BL-0050F
Related Links513-26-660, 513-26-6600-BL-0050F Datasheet, CNC Tech Distributor
513-26-6600-BL-0050F Details Description
Related parts for 513-26-6600-BL-0050F
MOSFET N-CH 40V 75A TO-220AB datasheet.pdf
RES SMD 27K OHM 0.02% 1/4W 1206 datasheet.pdf
DIODE MODULE 1.2KV 200A SD2 datasheet.pdf
RES SMD 100K OHM 0.5% 1/10W 0805 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 13.8V 25W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.2V 100W datasheet.pdf
CABLE JUMPER 1.25MM .127M 7POS datasheet.pdf
FIXED IND 3.3UH 945MA 140 MOHM datasheet.pdf
D-Sub Connector Receptacle, Female Sockets 50 Position Through Hole Solder datasheet.pdf
3300UF 16V 16X25 85C RAD datasheet.pdf