CNC Tech 513-26-6600-WH-0014F
513-26-6600-WH-0014F picture photo
Mfg. Part Number
513-26-6600-WH-0014F
Brief Description
MODULAR CBL STR 14' OPEN END
Datasheet Download
513-26-6600-WH-0014F.pdf
Availability of 513-26-6600-WH-0014F
QUANTITY
513-26-6600-WH-0014F Order Process
Ship out your order
Specifications of 513-26-6600-WH-0014F
Internal Part NumberEIS-513-26-6600-WH-0014F
Mounting TypeFree Hanging (In-Line)
Number of Positions/Contacts6p6c (RJ11, RJ12, RJ14, RJ25)
Length14.0' (4.30m)
ShieldingUnshielded
ColorWhite
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)513-26-6600-WH-0014F
Related Links513-26-660, 513-26-6600-WH-0014F Datasheet, CNC Tech Distributor
513-26-6600-WH-0014F Details Description
Related parts for 513-26-6600-WH-0014F
CONDITIONER SGNL ALARM THERMOC datasheet.pdf
IC LIN PHYSICAL INTERFACE 8-SOIC datasheet.pdf
CAP ALUM 560UF 20% 10V RADIAL datasheet.pdf
OSC SO 156.25MHZ LVPECL SMD datasheet.pdf
CONN RCPT 26POS JAM NUT W/SKT datasheet.pdf
FIXED IND 8.2UH 8.74A 13 MOHM datasheet.pdf
FFC 0.5 TYPE A 19 CKTS LGT 76 datasheet.pdf
SWITCH ROCKER DPDT 6A 125V datasheet.pdf
CONN RCPT 11POS JAM NUT SKT datasheet.pdf
IC FLASH datasheet.pdf
RED PLASTIC BEZEL, FLAT datasheet.pdf
4,7UF 40V 6,7X15,3MM 125C 20000H datasheet.pdf