Aavid Thermalloy 513202B02500G
513202B02500G picture photo
Mfg. Part Number
513202B02500G
Manufacturer
Product Category
Thermal - Heat Sinks
Brief Description
HEAT SINK
Datasheet Download
513202B02500G.pdf
Availability of 513202B02500G
QUANTITY
513202B02500G Order Process
Ship out your order
Specifications of 513202B02500G
Internal Part NumberEIS-513202B02500G
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package750
Category Fans, Thermal Management
FamilyThermal - Heat Sinks
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)513202B02500G
Related Links513202, 513202B02500G Datasheet, Aavid Thermalloy Distributor
513202B02500G Details Description
Related parts for 513202B02500G
DIP CABLE - HDM10S/AE10G/X datasheet.pdf
SWITCH ROTARY DP-5POS OPEN FRAME datasheet.pdf
IC COUNTER DUAL 4STAGE 14SOIC datasheet.pdf
TVS DIODE 40VWM 67.73VC SMC datasheet.pdf
Connector Receptacle 12 Position 0.079" (2.00mm) Gold Surface Mount datasheet.pdf
CBL 1COND 22AWG 600V WHITE 2000' datasheet.pdf
INSULATION BUSHING datasheet.pdf
FIXED IND 8.2UH 245MA 1.32 OHM datasheet.pdf
HEATSINK 30X30X25MM R-TAB datasheet.pdf
FIXED IND 22UH 700MA 290 MOHM datasheet.pdf