Vishay/Sprague 515D105M450CC6AE3
515D105M450CC6AE3 picture photo
Mfg. Part Number
515D105M450CC6AE3
Manufacturer
Product Category
Aluminum Capacitors
Brief Description
1UF 450V 10X12.5 85C RAD
Datasheet Download
515D105M450CC6AE3.pdf
Availability of 515D105M450CC6AE3
QUANTITY
515D105M450CC6AE3 Order Process
Ship out your order
Specifications of 515D105M450CC6AE3
Internal Part NumberEIS-515D105M450CC6AE3
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package200
Category Capacitors
FamilyAluminum Capacitors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)515D105M450CC6AE3
Related Links515D105M, 515D105M450CC6AE3 Datasheet, Vishay/Sprague Distributor
515D105M450CC6AE3 Details Description
Related parts for 515D105M450CC6AE3
IC FLASH 4MBIT 33MHZ 32TSOP datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 15V 200W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 36V 75W datasheet.pdf
RES 324K OHM 1% 1/2W AXIAL datasheet.pdf
RES 13.3 OHM 2W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE SP3T 5A 120V datasheet.pdf
IC OPAMP CURR SENSE 1.2MHZ 8SOIC datasheet.pdf
HEATSINK 40X40X25MM XCUT T412 datasheet.pdf
CAP CER 1.3PF 100V NP0 0603 datasheet.pdf