Vishay/Sprague 516D477M025NR6AE3
516D477M025NR6AE3 picture photo
Mfg. Part Number
516D477M025NR6AE3
Brief Description
470UF 25V 10X26 85C AXI
Datasheet Download
516D477M025NR6AE3.pdf
Availability of 516D477M025NR6AE3
QUANTITY
516D477M025NR6AE3 Order Process
Ship out your order
Specifications of 516D477M025NR6AE3
Internal Part NumberEIS-516D477M025NR6AE3
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package200
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)516D477M025NR6AE3
Related Links516D477M, 516D477M025NR6AE3 Datasheet, Vishay/Sprague Distributor
516D477M025NR6AE3 Details Description
Related parts for 516D477M025NR6AE3
IC A/D 15MSPS 12BIT LP 28-SOIC datasheet.pdf
CONN HOUSING XMA 3POS WHITE datasheet.pdf
TRANS PNP 22V 4A SOT-32 datasheet.pdf
FEED-THRO MOD TERM BLOCK datasheet.pdf
RES 3.6M OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf
RES 2.26M OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE SP3T 5A 120V datasheet.pdf
IC MCU 8BIT 7KB FLASH 20QFN datasheet.pdf
IC FPGA 600 I/O 1517FBGA datasheet.pdf
CONN FPC BOTTOM 4POS 1.00MM R/A datasheet.pdf
RES SMD 45.3 OHM 1% 1/20W 0201 datasheet.pdf