FFF 51722-10702400AALF
51722-10702400AALF picture photo
Mfg. Part Number
51722-10702400AALF
Datasheet Download
51722-10702400AALF.pdf
Availability of 51722-10702400AALF
QUANTITY
51722-10702400AALF Order Process
Ship out your order
Specifications of 51722-10702400AALF
Internal Part NumberEIS-51722-10702400AALF
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package198
Connector StyleBlade Power
Number of Positions31
Number of Positions LoadedAll
Pitch0.100" (2.54mm)
TerminationSolder
Contact Layout, Typical24 Signal, 7 Power
Material Flammability RatingUL94 V-0
Operating Temperature-20°C ~ 105°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)51722-10702400AALF
Related Links51722-107, 51722-10702400AALF Datasheet, FFF Distributor
51722-10702400AALF Details Description
Related parts for 51722-10702400AALF
RES SMD 3.9K OHM 0.5% 1/8W 0805 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 130POS .100 EYELET datasheet.pdf
IC UP SUPERVISOR QUAD 16-TQFN datasheet.pdf
CONN PLUG 6POS W/PIN INLINE datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 40V 200W datasheet.pdf
EMITTER ONLY FOR E3JK-5 datasheet.pdf
EXL DEBURRING WHEEL 6" 8S FIN datasheet.pdf
BIT HEX 1/4" 1.93" 2/PK datasheet.pdf
MOD LASER DWDM 100GHZ 120KM datasheet.pdf
CONN EDGECARD 88POS .100" datasheet.pdf
FIXED IND 0.2NH 800MA 50 MOHM datasheet.pdf