FFF 51965-10002800AALF
51965-10002800AALF picture photo
Mfg. Part Number
51965-10002800AALF
Brief Description
PWRBLADE V/T STB HDR
Datasheet Download
51965-10002800AALF.pdf
Availability of 51965-10002800AALF
QUANTITY
51965-10002800AALF Order Process
Ship out your order
Specifications of 51965-10002800AALF
Internal Part NumberEIS-51965-10002800AALF
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package77
Connector Usage-
Connector TypeHeader, Male Pins
Connector Style-
Number of Positions28
Number of Positions LoadedAll
Pitch0.100" (2.54mm)
Number of Rows4
Number of Columns-
Mounting TypeThrough Hole
TerminationSolder
Contact Layout, Typical-
FeaturesBoard Lock, Mating Guide
Material Flammability RatingUL94 V-0
Operating Temperature-20°C ~ 105°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)51965-10002800AALF
Related Links51965-100, 51965-10002800AALF Datasheet, FFF Distributor
51965-10002800AALF Details Description
Related parts for 51965-10002800AALF
CONN SCSI .085" FEMALE PNL 24POS datasheet.pdf
FACEPLATE 2 GANG OFFWHTE datasheet.pdf
DIODE SCHOTTKY 40V 20MA TSLP-4 datasheet.pdf
CAP CER 0.22UF 200V X7R 2225 datasheet.pdf
CONN RCPT 22POS WALL MNT W/SCKT datasheet.pdf
RES 11K OHM 1/10W 1% AXIAL datasheet.pdf
SR BTS PC RA 5 ASY C datasheet.pdf
DC/DC CONVERTER 12V 15W datasheet.pdf
VARISTOR 738V 4.5KA DISC 10MM datasheet.pdf
DIODE SCHOTTKY 50V 30MA SOD123 datasheet.pdf